پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - میز خدمت اداره کل منابع طبیعی هرمزگان آماده ارائه خدمت به هرمزگانی‌هاست
بازدید : 115 12 خرداد 1397 7:55 شماره :49309
مدیرکل منابع طبیعی هرمزگان:
میز خدمت اداره کل منابع طبیعی هرمزگان آماده ارائه خدمت به هرمزگانی‌هاست

 در راستای عملیاتی نمودن بخشنامه ریاست جمهوری، دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های صادر شده و همچنین تاکید استاندار هرمزگان با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته میز خدمت حضوری این اداره کل جزو ۳ دستگاه اول اجرایی استان آغاز بکار نموده است.

 

امید ذاکری عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: برپایی میز خدمت آماده خدمت‌رسانی به مراجعین، متقاضیان و ارباب رجوع می‌باشد.

وی افزود: هدف از اجرای میز خدمت افزایش سلامت اداری، تسریع در ارائه خدمات مورد نیاز مراجعین، جلوگیری از اتلاف وقت و سردرگمی آنان در راستای تکریم واقعی ارباب رجوع است.
مدیرکل منابع طبیعی هرمزگان تاکید کرد: در فاز اول اجرای این طرح در طبقه هم کف اداره کل فضای مناسبی را با حضور ۳ همکار آموزش دیده تجهیز و پیش بینی شده است که بطور مستمردر طول ساعات اداری آماده خدمت رسانی به مراجعین  می‌باشند.
ذاکری گفت: با توجه به اجرای زیرساخت‌های دولت الکترونیک توسط این اداره کل از جمله پیش بینی پنل پیگیری پیامکی برای مکاتبات و تقاضاهای مراجعین، تکمیل وب سایت، طراحی و تهیه اپلیکیشن خدمات قابل ارائه، کارت ویزیت الکترونیکی، کد USSD نظرسنجی، ارائه تعدادی از خدمات در دفاتر پیش خوان۶ و اتصال کلیه واحدهای شهرستانی به اتوماسیون اداری از طریق اینترانت در اوایل نیمه دوم سال، میز خدمت الکترونیکی این اداره کل نیز آغاز به فعالیت خواهد کرد و هم استانی‌های عزیز می‌توانند بدون مراجعه حضوری خدمت مورد نیاز خود را دریافت خواهند کرد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :