پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - وَبَشِّرِ الصَّابِرِينَ الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ
بازدید : 199 10 مرداد 1397 ساعت 15:46 شماره :50761

وَبَشِّرِ الصَّابِرِينَ الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ

 

غم از دست دادن عزیزان جنگلبان بسیار درد ناک و اندوه باراست و این غم جامعه طبیعت دوست کشور را داغدار کرد لیکن این مهم نمی تواند ذره ای در اراده و ایستادگی تلاش و ایثار از جان گذشتگی جنگلبانان عزیز خللی وارد سازد و ما را برآن میدارد بیش از پیش با متجاوزان و متخلفین که موجب ویرانی کشور میگردند برخورد نمایند و میدانیم و اعتقاد داریم تمام هم میهنان عزیز در کنار ما برای حفظ کشور عزیزمان ایران و ایجاد فضایی سالم برای فرزندانمان در کنارمان خواهند بود.

خبر تاسف بار و غم انگیز درگذشت مأمورعزیز و وظیفه شناس جنگلبان عزیز، یوسف احمدیان از نیروهای اداره منابع طبیعی شهرستان بابل، سخت خاطرمان را آزرد و دلهایمان را آکنده از ماتمی جانکاه نمود. بی گمان فراق ایشان موجبات اندوه و حزن همه همکاران را در مجموعه یگان حفاظت منابع طبیعی کشور را به همراه داشته است. 

فرماندهی یگان حفاظت کشور خود را در این مصیبت شریک دانسته و ضمن ابراز همدردی با خانواده محترم این عزیز، درگذشت این یار دلسوز و فداکار مرحوم مغفور "یوسف احمدیان" را به خانواده این عزیز، بستگان و همکاران تسلیت عرض نموده. وبرایشان از درگاه خداوند سبحان، مغفرت و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانیم.

 

 

 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :