پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مراسم ترحیم محافظان منابع طبیعی در مریوان برگزار شد
بازدید : 260 10 شهريور 1397 ساعت 9:43 شماره :51506

مراسم ترحیم محافظان منابع طبیعی در مریوان برگزار شد
 

مراسم ترحیم 4 تن ازمحافظان منابع طبیعی کشور که در جریان اطفاء حریق جنگل ها در مریوان استان کردستان جان خود را فدا کردند با حضور پرشور مردم برگزار شد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور- دکتر نوبخت معاون امور جنگل، مهندس سمیعی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل و سرهنگ سبزعلی فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور به نمایندگی از مهندس خلیل آقایی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در این مراسم حضور یافتند.

بر اساس این گزارش حاج ماموستا شیرزادی امام جمعه و شفیعی فرماندار مریوان، مهندس نقشبندی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان و جمعی از فعالان منابع طبیعی و محیط زیست در این مراسم حضور یافتند.

به گزارش خبرنگار پیام طبیعت، حضور مردم و فعالان حوزه منابع طبیعی و محیط زیست در این مراسم پر رنگ بود.

در اثر آتش‌سوزی جنگل‌ها و مراتع اطراف روستای سلسی و پیله شهرستان مریوان در استان کردستان متأسفانه آقایان محمد پژوهی و رحمت حکیمی‌نیا از همکاران منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مریوان و شریف باجور و امید حسین‌زاده از اعضای تشکل مردم نهاد انجمن سبز چیا مریوان هنگام اطفاء حریق در آتش گرفتار شده و جان به جان آفرین تسلیم نمودند.

گفتنی است نمایندگان سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور قبل از حضور در این مراسم، در دیدار با حاج ماموستا شیرزادی امام جمعه و شفیعی فرماندار مریوان دیدار داشتند. | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :