پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - آموزش مدیریت پیشگیری و اطفای حریق سازمان های مردم نهاد؛ سمن ها، نمایندگان ان.جی.اوها ازسراسر کشور
بازدید : 178 11 شهريور 1397 ساعت 11:3 شماره :51551

آموزش مدیریت پیشگیری و اطفای حریق سازمان های مردم نهاد؛ سمن ها، نمایندگان ان.جی.اوها ازسراسر کشور
 

نمایندگان سازمان های مردم نهاد که از فعالان منابع طبیعی و محیط زیست کشور بشمار می روند از روز شنبه به مدت سه روز در مركز آموزش علمی، كاربردی منابع طبیعی دكتر جوانشیر کرج، آموزش های مدیریت اطفای حریق در جنگل و مرتع  فرا می گیرند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، این فراگیران که تعداد آنها به حدود 40 نفر می رسد از نمایندگان توانمند و فعال  سازمان های مردم نهاد هستند که پس از دریافت آموزش های لازم، اندوخته های خود را به دیگر فعالان گروه انتقال خواهند داد.

سازمان‌های مردم‌نهاد حوزه منابع‌طبیعی و محیط زیست در آتش‌سوزی‌هایی که در جنگل‌ها و مراتع رخ می‌دهد همواره به کمک جنگلبانان می‌آیند و در اطفاء حریق مشارکت دارند. از اینرو آموزش این علاقمندان می‌تواند به اجرای مؤثر و سریع عملیات و همچنین پیشگیری از هر گونه حادثه ناگوار هنگام اطفای حریق کمک شایانی نماید.

مدرس این دوره سه روزه پروفسور مایک یورولیوس فنلاندی است که هفته گذشته در مجتمع آموزشی دکتر جوانشیر به جنگلبانان منابع طبیعی استان ها  آموزش مدیریت حریق در جنگل و مرتع را ارائه کرده بود. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :