پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام تسلیت فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور به مناسبت شهادت سرباز وظیفه میلاد ساقی
بازدید : 178 4 مهر 1397 ساعت 13:11 شماره :52154

پیام تسلیت فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور به مناسبت شهادت سرباز وظیفه میلاد ساقی
 

"درود و رحمت خدا بر شهیدانی که با بذل جان خویش، امنیت و آرامش را برای ملت شریف ایران به ارمغان می آورند."

با سلام و درود فراوان؛ خبر تاسف بار شهادت سرباز رشید اسلام میلاد ساقی که با اقدام ایثارگرانه و از خودگذشتگی شجاعانه در ماموریت اطفاء حریق در جنگل ها و مراتع استان ایلام به لقاء ا... پیوست، موجبات تالم و ناراحتی اینجانب و مجموعه یگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور را باعث گردید.

سربازان عزیز وطن که همواره با تاسی به رفتار و منش حضرت اباعبدا...الحسین (ع) جان خود را برکف نهاده و با دلیری و رشادت های بی نظیر خود در تمامی عرصه ها در صف اول حفاظت و حراست از هویت و کیان کشور عزیزمان ایران از هیچ کوشش و جان فشانی دریغ نورزیده و با نثار جان خود امنیت و آرامش را برای همنوعان و هموطنان خود به ارمغان می آورند.

لذا اینجانب به نمایندگی از سازمان جنگل ها،مراتع و آبخیزداری کشور، ضمن پاسداشت یاد و نام همه شهدای والامقام به ویژه شهدای عرصه حفاظت و حراست از منابع طبیعی کشور و ادای احترام به مقام شامخ همه آنان، شهادت این سرباز شجاع، دلیرو سرافراز اسلام را به خانواده معزز ایشان و مردم شهیدپرور استان خوزستان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند سبحان در این ماه عزیز برای آن مرحوم علو درجات و همنشینی با ائمه اطهار به ویژه سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا... الحسین (ع) و برای خانواده محترم آن عزیز صبر جمیل و اجر جزیل خواستارم.

امید است بتوانیم در آرمان های بزرگ این عزیزان که جان خود را نثار نموده اند،خدمتگذاران صدیقی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

                                                                             مشاور و فرمانده یگان حفاظت

                                                                                        سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور

                                                                                                     سرهنگ پاسدار قاسم سبزعلی

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :