پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بازدید فرمانده یگان حفاظت سازمان از استان خراسان رضوی و رونمایی از 80 دستگاه موتورسیکلت یگان حفاظت استان
بازدید : 176 2 آبان 1397 ساعت 14:59 شماره :53127

بازدید فرمانده یگان حفاظت سازمان از استان خراسان رضوی و رونمایی از 80 دستگاه موتورسیکلت یگان حفاظت استان
 

فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در حاشیه مراسم رو نمایی از 80 دستگاه موتورسیکلت یگان حفاظت در استان خراسان رضوی گفت: با توجه به اهمیت حفاظت منابع طبیعی داشتن تجهیزات کافی سبب عمل به‌موقع در برخورد با تخلف و متخلفین و موضوعات مختلفی که در حیطه وظایف سازمان جنگل‌ها و ادارات کل منابع طبیعی است، می‌شود. خوشبختانه خراسان رضوی در این زمینه پیشرو بوده است و با تعامل و هماهنگی بسیار خوب که با معاونت برنامه‌ریزی استانداری انجام شده است از بودجه‌های استانی بیش ازده میلیارد ریال برای تجهیز ناوگان موتوری و خودرویی تخصیص داده شد. وی اظهار کرد: قطعا این ظرفیت در سایر استانها وجود داشته و بایستی در برنامه‌های ادارات منابع طبیعی کشور نیز این موضوع  به عنوان اولویت های کاری قرارگیرد که تجهیزات لازم ازجمله ناوگان خودرویی، موتوری و سایر ابزار و ادوات تجهیز و تقویت گردد.

فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور ادامه داد: با هماهنگی و تعاملی که در سطح ملی انجام شده، نزدیک به 1000 میلیارد ریال برای تامین و تجهیز یگان‌های از حیث خودرویی ،ارتباطی ،تجهیزات اطفاء حریق وسایر ملزومات حفاظت در سراسر کشور پیش‌بینی شده که در آینده نزدیک به استان‌ها تحویل داده خواهد ‌شد.

سرهنگ سبزعلی بیان کرد: موضوعات دیگری همچون صندوق توسعه در حوزه آبخیز وجود دارد که با توجه به اینکه مباحث حفاظتی وانجام اقدامات مراقبتی در اولویت برنامه این پروژه میباشد می‌تواند کمک اعتباری خوبی برای کشور از نظر تأمین تجهیزات و امکانات فراهم نماید .

در ادامه فرمانده یگان حفاظت خراسان رضوی گفت: در راستای تجهیز یگان حفاظت منابع طبیعی استان توانستیم بالغ بر ده میلیارد ریال  را به تجهیزات موتوری اختصاص دهیم که در این راستا 80 دستگاه موتورسیکلت تأمین و به یگان حفاظت تحویل داده شد.

 

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :