پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مجروح شدن مامور منابع طبیعی لاریجان در درگیری با متخلفان دام
بازدید : 31 19 تير 1398 ساعت 15:30 شماره :61798
سرهنگ حسینعلی خورشیدی فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری:
مجروح شدن مامور منابع طبیعی لاریجان در درگیری با متخلفان دام

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، سرهنگ حسینعلی خورشیدی فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، گفت: مامورین منابع طبیعی لاریجان حین گشت و سرکشی از مراتع منطقه لار متوجه حضور دامدار متخلفی در مرتع وزان می شوند. فرد مذکور ابتدا در صدد انکار بر آمده اما وقتی مامورین موفق می شوند دام گوسفندی وی به تعداد تقریبی 400 راس را در مراتع بالا دست مشاهده کنند، به طور ناگهانی و غاقلگیرانه با چوب دستی به سمت آقای لطف ا.. نوائی حمله ور و از ناحیه گردن و دست ضرباتی به وی وارد که موجب بیهوشی وی شده که بلافاصله با امبولانس به بیمارستان منتقل و در آنجا به هوش می آید.

سرهنگ خورشیدی افزود: پس از معاینات لازم، ظاهراً مصدومیت در حد کوفتگی و ضرب دیدگی گزارش شده است.وی اضافه کرد: همزمان ضمن تماس و حضور مامورین نیروی انتظامی در منطقه، ضارب که دارای تفنگ شکاری بوده با شلیک به صورت بی هدف، متواری و هم دست وی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.همچنین با دستور قاضی خودروی وی توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :